Kazickų Šeimos fondo programa „Krepšinio Galia“ – „Mergaičių galia“

2018-06-16 d. Vilniaus Vingio parke vyko Dr. Juozo Kazicko šeimos fondo programos „Krepšinio Galia“ – „Mergaičių galia“ sezono uždarymo šventė. Vingio parke visi programoje dalyvavę vaikai, tame tarpe ir Simno gimnazijos atstovai, kartu su JAV kariuomenės kadetais žaidė krepšinį, rungtyniavo „linksmose“ estafetėse, varžėsi orientacinėse varžybose bei linksmai leido laiką: žaidė ant pripučiamų batutų, žiūrėjo 3D filmukus, darėsi momentines nuotraukas.

Simno gimnazijos komandos krepšinio aikštelėje iškovojo pirmą ir trečią vietas.

Visi gavo marškinėlius, varžybų prizininkai buvo apdovanoti medaliais. Šventės metu vaikai vaišinosi kibinais, vaisiais, ledais.

Pasibaigus šventei, Simno gimnazistai namo grįžo puikiai nusitekę  – prasidėjo vasaros atostogos.

 

 

Kūno kultūros mokytojas Juozas Bagdanavičius