Maltiečių vasaros stovyklos atgarsiai

Rugpjūčio 21–26 dienomis Klaipėdos rajone, Kukuliškių kaime esančioje stovykloje „Pasaka“, buvo organizuojama kasmetinė Lietuvos jaunųjų maltiečių stovykla, kurioje įdomiai praleido laiką jaunimas iš visos Lietuvos, tame tarpe ir Simno gimnazijos jaunosios maltietės Karolina, Austėja ir Simona. Šiais metais savaitė stovykloje buvo ypatinga, nes jaunieji maltiečiai švenčia veiklos dvidešimt penkerių metų sukaktį, todėl vyko daug įvairių užsiėmimų: paskaitų, susitikimų su Lietuvoje gerai žinomais žmonėmis, vakarinių pokalbių su neįgaliųjų stovyklos dalyviais, kurie nuoširdžiai dalinosi savo gyvenimo istorijomis. Vakarais vyko linksmi pokalbiai prie laužo, dainos, šokiai, „pasidalinimas“ idėjomis, kaip skleisti maltietiškumo idėjas, maudynės jūroje ir t.t.. Simno gimnazijos maltietės su vadove Laima Žemaitiene, kuri taip pat dalyvavo stovykloje, skirtoje vadovams, grįžo namo „pasisėmusios“ pačių gražiausių emocijų, kurias sukėlė ir suteikė naujos pažintys, dalyvių draugiškumas, išgirstos įkvepiančios istorijos. Merginos ir mokytoja jaučiasi pailsėję ir nusiteikę vėl „kibti“ į darbus: padėti seneliams ir visiems, kuriems labai reikia ištiesti pagalbos ranką.

Kviečiame visus, kurie neabejingi svetimam skausmui ar nelaimei – mokinius ir mokytojus – dalyvauti savanoriškoje maltiečių veikloje,

IIIag klasės mokinė Austėja Abromaitytė