Prasminga maltiečių išvyka

Rugsėjo mėnesį minimas Dievo Motinos Marijos gimtadienis, todėl kasmet Šiluvoje vyksta didieji atlaidai, į kuriuos susirenka tūkstančiai piligrimų.

Simno gimnazijos jaunieji maltiečiai kartu su mokytojomis Inga Stankevičiene bei Laima Žemaitiene vyko į šią gražią šventę Šiluvoje: tūkstantinėje minioje kartu su Maltiečių, Carito ir Samariečių organizacijomis dalyvavo apeigose. Šiluvos bazilikos grožis, malda didelėje šventovės aikštėje, džiaugsmingas piligrimų bendravimas, atlaidų šurmulys pripildė dalyvių širdis gyvenimo džiaugsmo ir pilnatvės. Dangus „padovanojo“ giedrą orą, tarsi atsižvelgdamas į tai, kad Šiluvos aikštėje susirinko ne tik silpni, kenčiantys žmonės, bet ir tie, kurie iš meilės pasauliui ir silpnesniems gelbsti savo kaimynui, giminaičiui ar visai nepažįstamam seneliui ar piliečiui…

Į namus grįžome pasiryžę nešti gerumo atlaidus į vargstančių ir mūsų nuoširdžiai laukiančių vienišų senolių širdis – juk tokios gerumo pamokos ir augina jautrias bei mylinčias

Simno maltiečių vadovė                                                                                                                                         Laima Žemaitienė