Žygis dviračiais

Rugsėjo 22 dieną Simno gimnazijos jaunieji šauliai organizavo dviračių žygį, skirtą Lietuvos žydų genocido aukoms paminėti. Nepabūgę lietaus ir vėjo, žygeiviai pasuko į Pošnelės mišką, kur uždegė žvakeles ir tylos minute pagerbė Simne gyvenusių, bet čia nužudytų ir palaidotų žydų atminimą. Paskui maršrutas driekėsi aplink Dusios ežerą. Sustojome prie Prelomciškės piliakalnio, Kryžių Švenčiausios Mergelės Marijos Rožinio Karalienės koplyčios, Metelių regioniniame parke, pasižvalgėme nuo parko apžvalgos bokšto. Žygio dalyviai plačiau sužinojo apie kiekvieną aplankytą objektą. Kelionės pabaigoje Metelių regioninio parko poilsiavietėje kepėme dešreles, bendravome, grožėjomės rudenėjančia gamta.

Tokie žygiai skatina domėtis savo kraštu, jo istorija, formuoja jaunosios kartos pilietiškumą, patriotiškumą, ugdo pagarbą Tėvynei, krašto praeičiai, tautinėms tradicijoms.

          Gimnazijos jaunųjų šaulių būrelio vadovė