Kelyje būk atsargus – šito mokyk ir draugus!

Praėjusi savaitė Simno gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriuje buvo skirta eismo saugumo įgūdžių lavinimui – vyko projektas „Mano draugas – šviesoforas“.

Vaikai mokėsi, kaip saugiai pereiti gatvę, važinėti dviratukais, aptarė, kaip padėti kitiems ištikus nelaimei, ką daryti pasimetus nuo tėvelių prekybos centre ar kitoje vietoje. Įgūdžius ikimokyklinukai patikrino išvykoje po Simno miestelį: stebėjo eismą, aiškinosi saugaus eismo ženklų reikšmę, mokėsi teisingai pereiti gatvę. Sugrįžę į darželį, ugdytiniai savo įspūdžius perteikė piešiniuose, aplikacijose.

Savaitės pabaigoje vyko grupių improvizacinis spektaklis „Šviesoforas“. Vaikai ne tik vaidino, deklamavo eilėraščius, bet ir „varžėsi“ žaidimuose. Žaidime „Gatvė“ sukūrė aplikaciją „Šviesoforas“. Apžiūrėjo parodėlę „Eismo šalyje“. Auklėtoja N. Kuraitienė priminė pagrindinius saugaus elgesio kelyje reikalavimus, atšvaito reikšmę kelyje, kaip jį teisingai pritvirtinti prie drabužių.

Auklėtoja D. Pikūnienė