Maltiečių meilės ir gerumo darbai Simno miestelyje

Simno maltiečiai sulaukė dar vienos Swedbank darbuotojų komandos iš Vilniaus: jie suteikė tiek materialinę, tiek fizinę pagalbą vienišam miestelio gyventojui Antanui. Nors maltiečiai dirbo tik keturias valandas, darbo vaisiai vyriškiui suteikė daug džiaugsmo: visos malkos supjautos, gražiai sukrautos – tai svečių iš Vilniaus ir Simno gimnazijos jaunųjų maltiečių bendro darbo rezultatas. O ir kambariuose vyko tvarkymo darbai – nauja komoda, užuolaidos, nauja spintelė maistui padėti, staltiesė, virdulys ir kitos dovanos džiugino akis .

Atsisveikindami Simno maltiečiai dėkojo vilniečiams už dovanas, už darbus, o šeimininkas net susigraudino, kad tiek meilės ir gerumo paliko jauni žmonės iš Vilniaus ir Simno.

Simno maltiečių vadovė

L.Žemaitienė