Solidarumo bėgimas

Spalio 2 dieną Simno gimnazijos mokiniai dalyvavo Simno specialiojoje mokykloje vykusiame Solidarumo bėgime. Šis unikalus projektas – tai socialinė iniciatyva „Gelbėkit vaikus“. Mokyklos stadione mokiniai bėgo simbolinius ratus. Susivieniję bendrai sportinei veiklai, moksleiviai bėgimo take padėjo vieni kitiems. Solidarumo bėgimas vertingas ne tik dėl surinktų lėšų ar suteiktos pagalbos, bet ir todėl, kad ugdo mokinių draugiškumą, moko veikti komandoje.  Nuo mažens vaikai mokosi padėti aplinkiniams, silpnesniems už save – ugdosi tolerantiškumą. Tokia mokyklų bendravimo iniciatyva vyksta jau ne pirmi metai – Specialiosios mokyklos mokiniai daržai lankosi ir gimnazijoje vykstančiuose renginiuose. Visiems Solidarumo dalyviams buvo įteikti diplomai.

Kūno kultūros mokytoja

Danutė Gudaitienė