Simno gimnazijos maltiečiai rudeninėje „Maisto banko“ akcijoje

Spalio 19–20 dienomis Lietuvoje vyko rudeninė „Maisto banko“ akcija, kurioje dalyvavo ir Simno maltiečių grupė. Gimnazijos jaunosios maltietės parduotuvėse kvietė pirkėjus dalyvauti akcijoje ir pasidalinti gerumu su stokojančiais, su tais, kuriems reikia pagalbos.

Spalio 19 dieną sulaukėme 143 aukotojų ir surinkome 347 vienetus maisto produktų. Geros valios žmonių dovanomis dalinsimės su Simno seniūnijoje gyvenančiais stokojančiais senoliais, gimnazijoje besimokančiais mokiniais, augančiais daugiavaikėse šeimose. Paaukotus maisto produktus lapkričio mėnesį ir prieš šventes vežios Simno gimnazijos jaunieji maltiečiai kartu su vadove, kad šventų Kalėdų stalas būtų turtingesnis.

Dalindamasis gerumu su kitu, žmogus pajunta gyvenimo pilnatvę. Tai įrodė ir merginos – savanorės, kurios bendraudamos su žmonėmis neslėpė emocijų, džiugesio, skleidė nuoširdumą, gerą nuotaiką. Džiaugiuosi jaunosiomis maltietėmis: Ieva, Greta, Austėja, Karolina, Agne, Rugile, kurios dovanojo savo laiką, kviesdamos žmones dalintis gerumu. Dėkoju žmonėms, kurie ne tik dosniai aukojo, bet ir nuoširdžiai, gerais atsiliepimais palaikė „Maisto bank“ akciją ir savanores.

                                                                 Simno gimnazijos maltiečių vadovė

L. Žemaitienė