Edukacinė šeštokų išvyka į Kauną

Spalio 9 d. Simno gimnazijos šeštos klasės mokiniai vyko į Kauną, kur dalyvavo įvairiose edukacinėse veiklose. Lietuvos Aviacijos muziejuje mokiniai dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Kodėl skrenda lėktuvas?“ ir susipažino ne tik su Lietuvos aviacijos istorija, aviacine technika, bet ir išbandė jėgas „pilotuodami“ virtualų orlaivį, kuriame įdiegta valdymo bei programine įranga.

Susipažinę su Kauno IX forto istorija, mokiniai tapo jaunaisiais žvalgais ir dalyvavo žaismingame užsiėmime: orientuodamiesi pagal schemą, turėjo surasti svarbius objektus gynybiniame įtvirtinime ir išsiaiškinti jų paskirtį – pažinti ,,priešo“ teritoriją.

Išvykoje mokiniai ne tik smagiai praleido laiką, bet ir pagilino istorijos žinias, susipažino su lakūno profesija, ugdėsi bendravimo ir bendradarbiavimo bei komandinio darbo įgūdžius.

Klasės auklėtoja Rasa Ručienė