Karjeros konferencija – festivalis „Studfestas“

Spalio 25 dieną Simno gimnazijos I–IV g klasių mokinių komanda, vadovaujama socialinės pedagogės Žanetos Bagdžiūnienės ir logopedės Renatos Danevičienės, dalyvavo Kaune, „Žalgirio“ arenoje vykusiame renginyje – „Studfeste“, kurį vedė charizmatiškasis Rolandas Mackevičius.

Mokiniai išklausė 16-os aukštųjų mokyklų atstovus, kurie dalinosi savo patirtimi, kaip planuoti karjerą, pagal kokius kriterijus rinktis studijų kryptį, ką daryti jau šiandien, kad sektųsi ateityje. Per pertraukas mokiniai galėjo ne tik „gyvai“ pabendrauti su aukštųjų mokyklų atstovais, sėkmingą karjerą susikūrusiais žmonėmis, kurie atsakė į rūpimus klausimus, bet ir dalyvauti įvairiuose žaidimuose ir konkursuose.

Po pranešimų vyko nuotaikingas vakarėlis su LILU IR INOMINE.

Socialinė pedagogė Žaneta Bagdžiūnienė