Apie mirtį – suprantamai vaikams

 Mirties tema, kaip ir pati mirtis, yra neišvengiama, todėl, artėjant mirusiųjų atminimo dienai, supažindinome mažuosius su Vėlinių tradicijomis.

Kiekvienais metais Simno gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus ugdytiniai dalyvauja pilietinėje akcijoje „Uždek žvakelę ant nežinomo kapo“.

Lankydamiesi kapinėse įsitikinome, kad yra nemažai apleistų, netvarkomų kapų, todėl ,,Kodėlčiukų“ ir ,,Smalsiukų grupės ugdytiniai, kartu su auklėtojomis bei auklėtojų padėjėjomis, juos sutvarkė: išrovė piktžoles, išpureno žemelę, uždegė žvakutes, sukalbėjo maldeles. Ugdytiniai suprato, kad reikia gerbti mirusiuosius, nebijoti užsukti į kapines, nes jose ilsisi mūsų tėvai, broliai, sesės, seneliai ir kadaise greta gyvenę žmonės.

Vėlinės – puiki proga su ugdytiniais pakalbėti ne tik apie mirtį, bet ir apie gerumą.

                                                                                                                                             Auklėtoja Irena Emartienė