Kuopos šaudymo varžybos

Lapkričio 23-iąją minėjome Lietuvos kariuomenės atkūrimo šimtmetį. Šia proga lapkričio 24 dieną į Santaikos kultūros namus rinkosi Lietuvos šaulių sąjungos Karininko Antano Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės Alytaus r. Dominyko Jėčio-Ąžuolio 108 kuopos jaunieji šauliai. Vyko šaudymo varžybos „Taiklus šaulys 2018“, kuriose dalyvavo 23 komandos (apie 100 jaunųjų šaulių) iš Simno, Miroslavo, Daugų, Pivašiūnų, Krokialaukio, Ūdrijos, Kumečių mokyklų. Išbandę akies taiklumą, jaunieji šauliai dalyvavo ir individualių įgūdžių atnaujinimo veiklose: gilino topografijos, rikiuotės, mazgų rišimo įgūdžius, dalyvavo šaškių, laivų mūšių bei stalo teniso žaidimuose. Mūsų gimnazijai atstovavo 6 jaunųjų šaulių komandos. Šaudymo varžybose daugiausia taškų (146) surinko ir pirmą vietą užėmė Simno gimnazijos komanda „Klišiai“(Gabija Babikaitė, Arnas Ručys, Saulius Bardzilauskas ir Deividas Zmejauskas- Iag klasė). Taikliausiai iš būrelių vadovų šaudė Danutė Gudaitienė (40 taškų), antrą vietą užėmė Aušra Asakavičienė (36 taškai), trečias liko Algis Cincilevičius (36 taškai). Asmeniniais prizais buvo apdovanoti ir jaunieji šauliai, kurie organizavo ar vedė įvairias veiklas. Šaulius apdovanojo ir pasveikino Lietuvos šaulių sąjungos Karininko Antano Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės vadas Skirmantas Valatkevičius. Jis pasidžiaugė, kad tarp kuopos jaunųjų šaulių stiprėja bendravimas ir bendradarbiavimas, kad vis populiarėja šaudymo sportas.

Danutė Gudaitienė

Gimnazijos jaunųjų šaulių būrelio vadovė