Ketvirtokų edukacinė išvyka

     Lapkričio 29 dieną Simno gimnazijos 4a klasės mokiniai, lydimi mokytojos Danguolės Ardzevičienės ir logopedės Renatos Danevičienės, pasinaudojo Europos Kultūros paso paslaugomis – dalyvavo dviejose edukacinėse programose.
     Pirmiausia vaikai apsilankė Alytaus kraštotyros muziejuje, kur dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Šešias dienas žąseles ganiau, septintą – į bažnyčią ėjau“: sužinojo apie sunkią piemenėlių buitį XIX amžiuje, žaidė senuosius vaikiškus žaidimus, gaminosi augalų antspaudus iš įvairios medžiagos.
Nuvykę į Alytaus lėlių teatrą „Aitvaras“, dalyvavo edukacinėje programoje „Lėlininko dirbtuvė“, kur teatro dailininkė L. Skruibienė papasakojo lėlės atsiradimo istoriją, o paskui vaikai iš paprastų priemonių ir medžiagų pasigamino po lėlę. Edukacinė išvyka ketvirtokams labai patiko – važiuodami namo visi džiaugėsi pačių pasigamintomis nuostabiomis lėlėmis.

Pradinių klasių mokytoja D. Ardzevičienė