Simno gimnazijos Iag klasės išvyka į Vilnių

Gruodžio 1 dieną I ag klasės mokiniai nuvyko į Vilnių. Nepabūgę pirmojo sniego, pasigrožėjome laukiančia įžiebimo Vilniaus egle, pabuvojome arkikatedroje, o paskui gerai nusiteikę ėjome į Vilniaus nacionalinį operos ir baleto teatrą, kur žiūrėjome P. Čaikovskio baletą „Spragtukas“, o per pertrauką ragavome karšto šokolado, fotografavomės. Mokiniams patiko pastato vidus, spektaklis ir jame atskleidžiamos vertybės, visi žavėjosi dekoracijomis ir baleto artistų pasirodymu. Manau, kad daugelis pajuto ore tvyrančios kalėdinės nuotaikos plazdenimą, nes pirmą kartą stebėjo baletą, o jame taip pat vyravo šventinė nuotaika. Kad būtų smagiau, kartu važiavo ir kelių mokinių mamytės, todėl grįždami į namus visi aptarėme, kaip supratome spektaklį, pasidalinome įspūdžiais. Nuomonių buvo visokių: kai kurie teigė, kad tai yra pirmas ir paskutinis baletas, bet buvo ir pasiūlymų kitą kartą važiuoti į to paties autoriaus baletą „Gulbių ežeras“.

Iag klasės auklėtoja

Asta Tamulynienė