Simno gimnazijos maltiečių akcija „Maltiečių sriuba 2018“.

Simno gimnazijos jaunieji maltiečiai Simno bažnyčios šventoriuje drauge su mokytojomis organizavo akciją „Maltiečių sriuba 2018“. Nors šaltukas gnaibė rankas ir skruostus, maltiečiai džiaugėsi ir dėkojo dosniai aukojantiems simniškiams ir aplinkinių kaimų gyventojams, tą dieną atėjusiems į mišias. Mes dėkojame ir Simno parapijos klebonui R. Žukauskui, kuris taip pat ragino visus aukoti stokojantiems ir prisidėti prie vykstančios akcijos. Klebonas padėkojo ir gimnazijos maltiečiams už gerus darbus parapijoje, už rūpinimąsi senais žmonėmis Simno seniūnijoje. Džiaugėmės ir iš Vilniaus atvykusios maltietės Vilmos Čiapaitės palaikymu: ji mums padėkojo ir padovanojo plakatą, kuriame pavaizduotas senolis ir jaunoji maltietė iš Simno gimnazijos, raginantį aukoti akcijoje „Maltiečių sriuba“.

Nuoširdžiai dėkojame visiems, aukojusiems ir prisidėjusiems prie šios akcijos, kurios metu surinkta 224 eurai. Simboliškas sriubos dubenėlis bei bandelės visus aukojusius kvietė gražiai bendrystei. Už skanią sriubą dėkojame Simno gimnazijos virėjai Ramunei Rogačienei ir Danutei Juškauskienei. Dėkoju mokytojoms Ingai ir Danutei bei jauniesiems maltiečiams: Agnei, Rugilei, Germantui, Gretai, Karoliui.

Pasibaigus akcijai, maltiečiai dar aplankė kelis senolius, pradžiugindami juos karšta  sriuba ir bandelėmis.

Simno gimnazijos maltiečiai turi viziją nuo Naujųjų metų Simno seniūnijoje pradėti vykdyti projektą „Maistas ant ratų“, todėl surinktos lėšos bus panaudotos šio projekto įgyvendinimui.

 

Simno maltiečių vadovė

Laima Žemaitenė