„Mažųjų vaikų dideli darbai“ – gerumo savaitė ikimokyklinio ugdymo skyriuje

„Ačiū, prašau, atsiprašau…“  – atrodo, tokie paprasti ir visiems suprantami žodžiai, tačiau pastaruoju metu jie vis rečiau vartojami – „elementarus“ šiltas žodis ar dėkingumas tiesiog pamirštamas. Būtent dėkingumo ir mandagumo „trūkumas“ kiekvienais metais paskatina Simno gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus auklėtojas surengti „Gerumo savaitę“. Šiais metais kartu su ugdytiniais pasipuošėme medį gerumo angelėliais, ant jų užrašėme gerumo žodžius, o paskui garsiai skaitėme ir aptarėme, klijavome širdeles ir jas dovanojome geriausiam draugui. Ant spintelių priklijavome pirštines, o tėveliai ant jų parašė, kokius gerus darbus vaikai atlieka namuose.

Savaitės pabaigoje ugdytiniai, nešini pačių gamintais gerumo angelėliais, iškeliavo į miestelį dalintis geromis emocijomis: juos dovanojo sutiktiems žmonėms linkėdami džiaugsmo, geros nuotaikos, sėkmės belaukiant didžiųjų švenčių.

                                                                                        Auklėtoja D. Pikūnienė