Advento popietė 2b klasėje „Kalėdų belaukiant“

Adventas – tai laukimo metas, skirtas susikaupimui, apmąstymui, todėl gruodžio 13 dieną Simno

gimnazijos antrokai pakvietė savo tėvelius ir svečius į popietę „Kalėdų belaukiant“, kuri vyko aktų salėje. Popietės metu antrokai sužinojo apie advento laikotarpį, aptarė, ką jis reiškia, deklamavo eiles, giedojo giesmę „Angelo sparnas“. Mokiniai gražiausiais linkėjimais ir saulės spinduliais papuošė advento vainiką. Smiltės ir Aistės mamos, D. Revutienė ir G. Armanavičienė, papasakojo vaikams apie  advento papročius ir tradicijas. Tikybos mokytoja D. Seniūnienė  tėvelius ir mokinius pakvietė pasigaminti savo šeimos advento vainiką.

Adventas – ne tik rimties ir susikaupimo, bet ir džiugaus laukimo metas, todėl labai džiaugiamės, kad vaikučiai ir jų tėveliai ne tik galėjo pabūti drauge, bet ir visi kartu pajusti šio laikotarpio ramybę, džiugią laukimo nuotaiką.

 

2b klasės mokytoja

Laima Jurčiukonienė