Konkurso „Matematikos ekspertas“ savaitės prizo laimėtojai – antrokai

Simno gimnazijos 2b klasės mokiniai spalio – lapkričio mėnesiais dalyvavo nacionaliniame

konkur„Matematikos ekspertas 2018“. Norėdami laimėti savaitinius prizus, antrokai sprendė įvairaus sudėtingumo interaktyvias matematikos užduotis. Savaitinių prizų laimėtojai buvo renkami burtų keliu iš dešimties tą savaitę aktyviausiai dalyvavusių klasių. Intensyviai žaidėme! Stengėmės! Įtampa augo! Suskaičiavus savaitės rezultatus, visada būdavome dešimtuke… Sėkmė nusišypsojo 45 žaidimo savaitę: laimėjome savaitinį prizą – virvučių žaidimą „Large Rope Quoits“.

 Konkursą baigėme užimdami 13 vietą iš 413 dalyvavusių komandų, todėl antrokai buvo apdovanoti padėkos raštais. Daugiausiai užduočių išsprendė Einoras Klimavičius ir Arnas Baliukonis.

 Konkursas „Matematikos ekspertas 2018“ baigėsi, bet smagūs prisiminimai liko, todėl visiems antrokams dėkoju už aktyvų dalyvavimą jame.

2 b klasės mokytoja

 Laima Jurčiukonienė