Edukacinis užsiėmimas „Piešiu Laisvę“

Sausio 10 d. Simno gimnazijos antrokai, vadovaujami mokytojos Jolantos Mikelionienės, dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Piešiu Laisvę“, skirtame Laisvės gynėjų dienai paminėti.

Mokiniams įsegėme po neužmirštuolės žiedą – atminties ženklą, skirtą pagerbti kovotojams už laisvę. Trumpai papasakojau apie šią svarbią Lietuvai dieną, kas vyko prieš 28-erius metus, kai daugybė Lietuvos žmonių didvyriškai išreiškė savo norą gyventi laisvoje valstybėje. Mokiniai stebėjo ištrauką iš dokumentinio filmo „Laužai prie parlamento“. Aptardami matytus ir išgirstus įvykius vaikai skaičiavo, kiek metų buvo jų tėvams arba seneliams tą atmintiną 1991-ųjų sausį.

Vėliau, „plaukiant“ neužmirštuolių upei, vaikai piešė Laisvę. Tikimės, kad dideli darbai prasideda nuo mažų žingsnių, gražios aplinkos, šypsenos…

Antrokų piešinių paroda bibliotekoje bus eksponuojama visą sausio mėnesį.

Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos
Simno filialo vyresn. bibliotekininkė
Lina Daniulevičienė