Simno gimnazistai – „Jaunimas gali“ šventėje Jonavoje

Sausio 27 dieną Jonavos arenoje vyko Kazickų Šeimos fondo programos „Jaunimas gali“ sezono antroji šventė. Joje Alytaus r. Simno gimnazijos ir kitų programos dalyvių komandos smagiai ir įdomiai leido laiką dalyvaudamos įvairiose veiklose: krepšinio teisėjavimo, kelionių organizavimo, meno, viešojo kalbėjimo, šokio, būgnų terapijos, liaudies amatų, judriųjų žaidimų bei lėkščiasvydžio. Pertraukėlių metu mokiniai galėjo pabendrauti su programos įkūrėja Jūrate Kazickaite ir kitais fondo atstovais. Šventės pabaigoje, pasivaišinę rėmėjų organizuotomis vaišėmis, visi projekto dalyviai Jonavos kultūros centre žiūrėjo Mariaus A. Markevičiaus režisuotą filmą „Tarp pilkų debesų“, sukurtą pagal to paties pavadinimo lietuvių kilmės rašytojos Rūtos Šepetys 2011 metais pasirodžiusį romaną.

 

Danutė Gudaitienė, Juozas Bagdanavičius