Pradinukų šaškių turnyras

Simno gimnazijoje visą vasario mėnesį pradinių klasių mokiniai žaidė šaškėmis ir išsiaiškino šauniausius kiekvienos klasės žaidėjus. Vasario 28 dieną vyko tarpklasinės šaškių varžybos, kuriose rungėsi 2–4

klasių žaidėjai – dešimt puikiai pasiruošusių mokinių  susirinko kovoti ir laimėti. Po atkaklių kovų nugalėtojais tapo: 4a klasės mokinys Vakaris Urbanavičius, 3a klasės mokinė Svajūnė Valaikaitė, 2b klasės mokinys Einoras Klimavičius. Sveikiname laimėtojus! Šios pradinių klasių mokinių komandos laukia dar vienas išbandymas – rajoninės varžybos.

Visiems kitiems dalyviams linkime nenusiminti, daug treniruotis ir siekti pergalių ateityje.

pradinių klasių mokytoja Laima Jurčiukonienė