Dailyraščio „Dailus raštas puošia mūsų kraštą“ konkursas

Kovo pradžioje Simno gimnazijoje vyko pradinių klasių mokinių dailyraščio konkursas Dailus raštas puošia mūsų kraštą“. Rašyti gražiai ir taisyklingai – nemažas iššūkis, kuriam reikia dėmesio koncentracijos, išlavintų pirštukų raumenų ir kitų „gebėjimų“. Sakoma, kad dailaus rašto galima išmokti, bet iš tikrųjų rašymas yra darbas, kurį turime nuolatos dirbti.

Kompetentinga komisija išrinko gražiausiai rašiusius pradinukus: Skaistę Savulytę (1a kl.), Smiltę Armanavičiūtę (2b kl.), Pauliną Žukauskaitę (3a kl.) ir Viltę Sebestinaitę (4a kl.).

Konkurso nugalėtojai kovo 12 dieną dalyvaus rajoniniame dailyraščio konkurse. Linkime jiems geriausios sėkmės!

                                                                           pradinių klasių mokytoja Lina Kučinskienė