Sveikiname Simno gimnazijos 8a klasės mokinę Laurą Kisieliūtę.

Kovo mėn. 14 dieną Alytaus profesinio rengimo centre vyko regioninis dainų konkursas „Dainuoju Lietuvai 2019“, skirtas Kovo 11-ajai, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai, paminėti. Jame dalyvavo Alytaus regiono pagrindinių mokyklų ir gimnazijų, profesinių mokyklų 8– 12 klasių mokiniai: solistai, duetai, vokaliniai muzikos ansambliai.

Konkurso dalyviai buvo vertinami pagal kūrinių pasirinkimą (viena daina privalėjo būti skirta Lietuvai), profesionalų kūrinio atlikimą, meninę interpretaciją, artistiškumą, estetinį vaizdą.

Simno gimnazijos 8a klasės mokinė Laura Kisieliūtė jau antrus metus iš eilės dalyvavo konkurse. Šiemet solistų grupėje ji užėmė II vietą, atlikusi savo kūrybos dainą pagal B. Brazdžionio eiles: „Minutės“ ir „Jūros bangų lopšinė“ (muzika ir eilės V. Urbonienės).

Ruošimasis ir dalyvavimas panašiuose renginiuose suteikia puikių galimybių ne tik rasti įkvėpimo muzikai, bet ir plėsti akiratį – be šių patirčių neįsivaizduojamas ir kūrybinis augimas.

                                                                                  Muzikos mokytoja Giedrė Petkevičienė