Sveikiname IIIag kl. mokinę Austėją tapus konkurso laureate.

Kovo 12 dieną Simno gimnazijos III ag klasės mokinė Austėja Abromaitytė ir kūno kultūros mokytoja Danutė Gudaitienė lankėsi Kaune, Vytauto Didžiojo karo muziejuje, kur vyko apdovanojimų ceremonija, skirta Šaulių sąjungos organizuoto konkurso „LŠS 100: ar vis dar aktualūs Vlado Putvinskio priesakai šauliams?“ laureatams pagerbti. Po Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijos studentės, pademonstravusios puikius vokalinius sugebėjimus, koncerto renginio dalyvių ir juos atlydėjusių mokytojų laukė dar viena konkurso organizatorių staigmena – ekskursija po karo muziejų su gidu, kuris papasakojo daug įdomių istorijų apie didingą Lietuvos praeitį.

Nors šiais metais nepavyko pasiekti geriausių rezultatų, esu dėkinga mokytojai Danutei Gudaitienei, kuri paragino dalyvauti šiame konkurse. Manau, kad apsilankiusi šiame renginyje aš tikrai „pasisėmiau“ teigiamų emocijų ir noro tobulėti ateityje.

Austėja Abromaitytė