Rudenį išlydėjome, pavasarį sutikome!

Kovo pabaigoje Simno gimnazijos septintokai vėl skubėjo į Metelių regioninį parką, kur vyko netradicinė biologijos pamoka. Jeigu rudenį mokiniai stebėjo paukščių migraciją, tai šį kartą juos sutiko, ir ne bet kaip, o su dovanomis – nuvežė ir iškėlė inkilų!

Septintokams ir mokytojai padėjo Metelių regioninio parko darbuotojas Artūras Pečkys, kuris paaiškino, kad pagaminti inkilus nesunku, bet reikia mokėti tinkamai juos pritvirtinti arba užkabinti (būtinai pietinėje medžių pusėje), tada paukščiams bus šilta ir sausa. Darbuotojas pabrėžė, kad vaikams vieniems teisingai pakabinti ar įkelti inkilą gana sudėtinga – ne visi pajėgia išlaikyti ilgą kartį su užkabintu inkilu… Kaip matote nuotraukose, septintokai mokėsi užkabinti inkilus. Pasisekė! Inkilai kabo, todėl belieka laukti jų šeimininkų.

                                                                 Biologijos mokytoja Rima Pavolienė