„Šviesoforo“ konkurso I-asis etapas

Balandžio 4 dieną Simno gimnazijoje vyko „Šviesoforo“ konkurso I-asis etapas, kuriame dalyvavo pradinių klasių mokiniai. Pagrindinis konkurso tikslas – mokyti vaikus saugiai elgtis kelyje. Mokiniai pakartojo saugaus eismo taisykles ir atliko įvairias praktines užduotis. Dalyvaudami viktorinoje, atsakė į klausimus apie kelio ženklus, gatvės perėjimą, atšvaitų segėjimą, minė mįsles, sprendė kryžiažodžius, dėliojo plėšytinę aplikaciją. Vaizdo įrašai su šuneliu Amsiu sudomino jaunuosius eismo dalyvius bei priminė, kad kelyje reikia neskubėti, būti dėmesingais. Aštuoni geriausi mokiniai gavo simbolines dovanėles, o visi dalyviai – paguodos prizus. Komanda, sudaryta iš geriausių kiekvienos klasės eismo taisyklių žinovų, dalyvaus rajoninėse II-ojo turo varžybose.

Pradinių klasių mokytoja

Jolanta Mikelionienė