Komiksų konkursas „Linksmiausia diena mokykloje“

Marijampolės „Žiburėlio“ mokykla-daugiafunkcis centras organizavo Respublikinį pradinių klasių mokinių komiksų konkursą „Linksmiausia diena mokykloje“, kurio tikslas – plėsti mokinių akiratį, formuoti vertybių sistemą, ugdyti socialinę, pažinimo ir meninę kompetencijas. Pradinukai, norintys jame dalyvauti, turėjo nupiešti piešinį-komiksą pagal pasirinktą literatūros kūrinį arba patiems atsitikusį įvykį.

Šiame  konkurse dalyvavo ir Simno gimnazijos 2b klasės mokinė Rugilė Gaušytė, kurią konsultavo mokytoja Laima Jurčiukonienė. Viltė Andriuškevičiūtė, Darija Macionytė, Urtė Stanytė ir Svajūnė Valaikaitė (3a kl.), kurioms padėjo mokytoja Eglė Minevičė, bei 4a klasės mokinė Viltė Sebestinaitė, vadovaujama mokytojos Danguolės Ardzevičienės. Sveikiname Viltę Sebestinaitę, tapusią laureate: už piešinį apie tai, kaip eidama į mokyklą sutiko labai gražų šunį, kuris džiugiai nuteikė visai dienai, jai buvo įteiktas diplomas bei „Mano atostogų knyga“.

Komiksų konkursas-paroda, kur eksponuojami dalyvių darbai, balandžio 2–18 dienomis vyksta Marijampolės P. Kriaučiūno viešosios bibliotekos Draugystės padalinyje, esančiame Draugystės g.-5. Parodos organizatoriai kviečia apsilankyti ir pasigėrėti jaunųjų dailininkų kurtais komiksais.

Pradinių klasių mokytoja Eglė Minevičė