Tarptautinis pradinių klasių mokinių piešinių ir dailyraščio konkursas „Skaitau lietuvišką pasaką“

Pasakos moko svajoti – tai pats patraukliausias būdas esminėms gyvenimo tiesoms perteikti. Vaikai mėgsta pasakų iliustracijas, nes jos patraukia žvilgsnį, žadina vaizduotę, jose glūdi paslaptis. Simno gimnazijos 2 b klasių mokiniai  dalyvavo Tarptautiniame pradinių klasių mokinių piešinių ir dailyraščio konkurse „Skaitau lietuvišką pasaką“, kurį  organizavo Vilniaus Simono Daukanto progimnazija. Antrokai skaitė lietuviškas pasakas ir, išsirinkę labiausiai patikusią ištrauką, ją nurašė dailyraščiu, o paskui piešė iliustraciją. Už dalyvavimą konkurse antrokai: Aistė Revutaitė, Smiltė Armanavičiūtė, Einoras Klimavičius, Indrė Babikaitė – buvo apdovanoti padėkomis.

Pradinių klasių mokytoja Laima Jurčiukonienė