Simno gimnazijos tinklininkų startai

Balandžio 9 ir 12 dienomis Miroslavo gimnazijoje vyko Alytaus rajono bendrojo lavinimo mokyklų merginų ir vaikinų tinklinio komandų varžybos, į kurias susirinko keturių gimnazijų rinktinės. Simno gimnazijos merginų rinktinė rezultatu 2:1 nugalėjo Miroslavo ir 2:0 – Daugų Vlado Mirono gimnazijų tinklininkes, bet rezultatu 0:2 pralaimėjo Pivašiūnų gimnazijos sportininkėms. Trys komandos, surinkusios vienodą taškų skaičių, pergalę „aiškinosi“ pagal tarpusavio setų taškų santykį, todėl mūsų merginos liko trečios.

Gimnazijos vaikinų komanda žaidė puikiai: vienodu rezultatu 2:0 įveikę Daugų Vlado Mirono, Pivašiūnų ir Miroslavo gimnazijų rinktines, antrus metus iš eilės tapo rajono čempionais! Nugalėjusios komandos apdovanotos taurėmis ir diplomais, o žaidėjai – medaliais. Geriausi komandų žaidėjai: (III ag) Miglė Rėklaitytė ir (IV ag) Mindaugas Šreiberis – apdovanoti asmeniniais prizais.

Kūno kultūros mokytoja      Danutė Gudaitienė