VEX IQ robotų varžybos Šaltinių pagrindinėje mokykloje

Šių metų balandžio 18 dieną Simno  gimnazijos Robotikos būrelio mokiniai  vyko į Šaltinių pagrindinėje mokykloje organizuojamas VEX robotų varžybas. Renginyje dalyvavo aštuonios Simno gimnazijos ir šešios Šaltinių pagrindinės mokyklos komandos.
2-4 klasių komandos dalyvavo VEX IQ varžybose pagal VEX IQ CHALLENGE HIGHRISE taisykles. Varžybų tikslas — pergabenti kuo daugiau kubelių bei surinkti kiek įmanoma daugiau taškų. Čia geriau sekėsi mūsų gimnazijos komandoms – laimėjome visas prizines vietas.
5-8 klasių komandos varžėsi pagal VEX IQ CHALLENGER NEXT LEVEL taisykles. Mokinių valdomi robotai per 2 minutes turėjo nustumti kuo daugiau skritulių į įskaitinius taškų plotus. Pirmą vietą šioje rungtyje iškovojo Šaltinių pagrindinės mokyklos komanda, simniškiai pasidalijo II ir III vietas.
Robotikos būrelio mokiniai atsakingai ruošėsi šioms varžyboms: kruopščiai konstravo robotus, treniruočių metu juos tobulino.

Robotikos būrelio vadovė Danutė Česynienė

VEX IQ robotų varžybų akimirkos https://www.facebook.com/saltiniupagrindine/videos/2282422742004395/