Seminaras-išvyka

Balandžio 26 dieną Alytaus r. Simno gimnazijos mokytojai, vykdydami LL3 programoje numatytus

SAMSUNG CAMERA PICTURES

tikslus ir norėdami pasisemti patirties, lankėsi Vilniaus VšĮ „VIMS – International Meridian School“, kur vyko seminaras „Mokymosi aplinkų kūrimas ir pritaikymas įgyvendinant ugdymo turinį“. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Riaukienė ne tik maloniai sutiko papasakoti, kaip mokytojų kolektyvas organizuoja darbą, bet ir svetingai atvėrė kabinetų duris bei pavedžiojo po įvairias netradicines edukacines erdves. VIMS mokykla – kol kas vienintelė mokykla šalyje, taikanti Kembridžo universiteto mokymo programą, kur vaikai gali pagrindinių dalykų mokytis ir anglų kalba.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Besisvečiuodamos pamatėme, kaip mokykloje erdvės pritaikytos vaikams pailsėti ir pažaisti: III aukšto koridorių puošia unikali natūralių specifiškai džiovintų samanų siena. Mokykla turi erdvią integruotų mokslų klasę, dailės ir technologijų kabinetą. Kiekviename aukšte įrengti atliekų rūšiavimo kampeliai, stovi didelių šachmatų komplektas. Mokykla džiaugiasi, kieme turėdama žaidimų aikštelę, kuria per pertraukas ir po pamokų popietinės grupės auklėtiniai sėkmingai naudojasi.

                      Po seminaro, pasinaudodamos proga, kad esame Vilniuje, aplankėme Signatarų namus, kur šiuo metu eksponuojamas Vasario 16 dienos Lietuvos Nepriklausomybės Aktas, pasigrožėjome žydinčiomis sakuromis. Grįžome namo „pasisėmę“ naujų idėjų ir turiningai praleidę laiką.

Lietuvių kalbos vyr. mokytoja Aldona Baležentienė