Jaunųjų maltiečių gyvenimo pavasarinės akimirkos

Velykiniu laikotarpiu Simno gimnazijos jaunieji maltiečiai lankė Simno seniūnijos senelius dovanodami bendrystės dovanas: sveikino šv. Velykų proga, linkėjo sveikatos ir gražių gyvenimo akimirkų, paliko dovanėles. Mieloms močiutėms Motinos dienos proga dovanojome sveikinimus, gražius padėkos žodžius, gimnazistų pieštus atvirukus.

Simno gimnazijos maltiečiai džiaugiasi ir dėkoja Maltos ordino pagalbos tarnybai už dovaną – mašiną, kuria gali aplankyti senelius, gyvenančius atokiuose seniūnijos kaimeliuose. Esame dėkingi MOPT generaliniam prezidentui ir visai vadovybei už tikrai reikalingą pagalbą.

Kiekvienas susitikimas ir aplankymas yra abipusė dovana ir džiaugsmo akimirkos, kurios kaip mozaika papuošia mūsų gyvenimą.

                                                                              Simno jaunieji maltiečiai