Simno gimnazijos jaunieji maltiečiai sąskrydyje Žemaitijoje

Kasmet jaunieji maltiečiai iš visos Lietuvos susirenka į sąskrydį, kad ne tik pasidalintų patirtimi, pasidžiaugtų ir pasimokytų, bet ir kad parsivežtų naujų idėjų. Šiemet Respublikinis jaunųjų maltiečių sąskrydis vyko Kartenoje, tolimoje Žemaitijoje.

Simno gimnazijos jaunuosius maltiečius atstovavome dviese – Germantas ir aš, Ieva. Dalyvavimas jaunųjų maltiečių sąskrydyje mums paliko nepamirštamų įspūdžių, nes visi buvo labai geranoriški, šiltai bendravo, todėl jautėmės nuostabiai. Manau, kiekvienas būdamas tokio draugiško jaunimo būryje „atgaivina“ save dvasiškai. Tikiuosi, kad dalyvausime dar ne viename maltiečių sąskrydyje, nes bendrystė su jaunais, energingais ir nuoširdžiais žmonėmis labai padeda pailsėti nuo visų rūpesčių ir primena, kad, būdamas maltiečiu, niekada nebūsi vienišas, nes mūsų daug ir mes vieningi.

                                                           Simno gimnazijos jaunoji maltietė Ieva