Nacionalinio mokinių konkurso „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ rezultatai

Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras kartu su Švietimo ir mokslo ministerija kasmet organizuoja nacionalinį mokinių konkursą „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“. Kaip ir kasmet, mokiniai rašė rašinius, piešė, kūrė dainas, eilėraščius, filmus, rankdarbius ir kitokių meninės raiškos formų darbus. Mūsų gimnazijos 8a klasės mokinė Laura Kisieliūtė taip pat dalyvavo konkurse ir tapo dainų konkurso laureate.

Gegužės 10 dieną Vilniaus mokytojų namų Baltojoje salėje vyko konkurso nugalėtojų ir jų mokytojų pagerbimo šventė. Renginį vedė liaudies dainų atlikėja Veronika Pavilonienė. Laureatus sveikino garbingi svečiai, klausėmės Giedriaus Arbačiausko, Alberto Antanavičiaus ir kitų laureatų atliekamų dainų. Vieną iš sukurtų dainų padainavo ir mūsų mokinė Laura. Kartu su laureate dalyvavo ir „palaikymo“ komanda – tai 7a klasės mokiniai bei jų auklėtoja Laimutė Žilionienė. Mokiniai, būdami Vilniuje, aplankė Valdovų rūmus, kur plačiau susipažino su Lietuvos istorija.

Džiaugiamės ir didžiuojamės Lauros laimėjimu. Dėkojame gimnazijos direktoriui už galimybę dalyvauti puikiame renginyje.

Muzikos mokytoja Giedrė Petkevičienė