„APDO-2019“

Gegužės 10-osios pavakarę į Simno gimnaziją skubėjo ne tik esami, bet ir buvę gimnazijos mokiniai, mokytojai, tėveliai, nes vyko tradicinis renginys APDO’19, kuriame buvo apdovanoti patys geriausi moksleiviai bei mokytojai. Šiais metais rinkome penkiolika nominacijų. Metų protu pripažinta Ada Tarasevičiūtė, o metų šypsena – Simona Pangonytė. Stilingiausiu išrinktas Martynas Patackas, o metų vairuotoju tapo Povilas Buzas. Metų pora išrinkti Marita ir Arnas, o metų išdaigininku tapo Dovydas Šveiteris. Metų įvykis gimnazijoje – „karantinas“, o metų išdaiga – iš Gintvilo Miškinio mašinos padangos išleistas oras. Metų draugai –Dovydas ir Edvardas, o metų sportininkas – Edgaras Zinkevičius. Metų klase pripažinta III ag, o metų pagalbininke tapo Marita Jančiukaitė. Talentingiausiu pripažintas Martynas Stakvilevičius, o metų mokytoja – Danutė Gudaitienė. Metų frazė – „Mergele…“, kurią mėgsta sakyti mokytoja Danguolė Grėbliūnienė.

Šventinio vakaro metu gerą nuotaiką „dovanojo“ šokėjos „Sirenos“ ir buvęs gimnazijos mokinys, APDO’17 metų talentas, Deivydas Navakauskas. Už nuotraukas dėkojame Miglei Zailskaitei.

Mokinių taryba