„Skrybėlė mamytei”

Simno gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus bendruomenė paminėjo Motinos dieną. Literatūroje ir tautosakoje motina tapatinama su Žeme: kaip žemė užaugina derlių, taip ir mama užaugina savo vaikus, todėl Motinos diena švenčiama pavasarį, kai bunda žemė.

Pirmąjį gegužės sekmadienį visi skubame išreikšti pagarbą, meilę ir padėką savo mamoms, todėl Simno gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus vaikai ir auklėtojos pakvietė mamytes į šventę. Pavasario žiedais papuoštoje salėje skambėjo mažųjų dainelės, jausmingi eilėraštukai, skirti brangiausiam žmogui – mamai. Žaidimų ir šokių rateliuose taip pat sukosi ir vaikučių mamytės.

Šventės pabaigoje vaikai padovanojo savo mamytėms pačių pagamintus darbelius. Ši akimirka buvo labai jaudinanti: vaikai apkabino mamytes ir pabučiavo – juk tai pati brangiausia dovana, kurią galima padovanoti mamai kiekvieną dieną.

Simno gimnazijos

ikimokyklinio ugdymo skyriaus auklėtojos