4a klasės ekskursija į Kauną

  Gegužės 13 d. Simno gimnazijos 4a klasės mokiniai vyko į Kauną. Atvykę ėjome į prekybos centrą ,,Mega“, kur nusifotografavome prie akvariumo. Mokytoja leido nučiuožti vamzdine    čiuožykla, o paskui ėjome į edukacinį pramogų centrą ,,Ciurjocity“. Ten mums uždėjo apyrankes, papasakojo, ką veiksime toliau, ir ėjome susipažinti su erdvėmis. Ten galiojo viena svarbiausia taisyklė – nebėgioti. Aplankėme daug įvairių erdvių: garsų, spalvų, gamtos jėgų, žmogaus kūno, galvosūkių, emocijų, žemės ir kosmoso pažinimo, herojų, statybų ir dizaino, ūkio, net maisto. Man labiausiai patiko žemės ir kosmoso pažinimo erdvės. Kai susipažinome su erdvėmis, mus pakvietė į kambarį, įteikė lapus su klausimais, kurių atsakymai ,,atskleisti“ ant sienų. Per 15 min. turėjome surasti atsakymus, todėl labai stengėmės ieškoti. Paskui pasitikrinome atsakymus ir pašokome du šokius.

Ši kelionė su klase man labai patiko, nes įdomiai ir turiningai praleidome laiką, nemažai sužinojome.

Kornelija Burdulytė  4a kl. mokinė