Simno gimnazijoje – svečiai iš JAV

Birželio 5 dieną, neišsigandę kaitros, į gimnazijos stadioną rinkosi Dr. Juozo P. Kazicko Fondo, Labdaros ir Paramos Fondo programos „Jaunimas gali“ Simno gimnazijos dalyviai, svečiai iš Miroslavo gimnazijos, Simno specialiosios mokyklos, buvę mokiniai. Žinoma, visi laukėme svečių iš Amerikos – jiems pristatėme programą „Jaunimas gali“. Stadione vyko įvairios veiklos: mankštą vedė kariškiai, vyko susipažinimo, įvairūs komandiniai žaidimai, rungtyniavome krepšinio, futbolo, tinklinio aikštelėse. Mūsų jaunimas susibičiuliavo su kadetais, bendraudami pagilino anglų kalbos įgūdžius. JAV kadetai panašaus amžiaus kaip ir „Jaunimas gali“ programos dalyviai, todėl buvo nesunku rasti bendrų interesų ir nuoširdžiai bendrauti. Nors kariūnai jauni, daugelis jau turi idėją arba yra tikri dėl savo karjeros ir ateities, todėl gerai, kad mūsų jaunimas išgirdo jų istorijas.

Dėkoju I ag klasės gimnazistei Miglei Zailskaitei už pagalbą vedant šventę anglų kalba. Ji puikiai pristatė programą „Jaunimas gali“, mūsų komandų veiklą, užduotis. Gimnazistai dėkingi programos koordinatoriams Arminui ir Benui už galimybę susipažinti su JAV kadetais.

Danutė Gudaitienė

Simno gimnazijos kūno kultūros mokytoja