Pradinukų sporto šventė

Birželio 6 dieną Simno gimnazijos stadione gausus būrys pradinukų rinkosi į sporto šventę. Direktoriaus pavaduotoja D. Grėbliūnienė pasveikino visus susirinkusius, palinkėjo džiugių emocijų, sportinės sėkmės, šilto ir draugiško bendravimo. Kiekviena klasė prisistatė skanduodama savo sukurtą šūkį, paskui atliko įdomius mankštos pratimus. Pirmoji rungtis, kurią turėjo įveikti visi dalyviai, buvo bėgimas. Paskui mišrios pirmokų ir antrokų komandos pradėjo  linksmąsias estafetes, kurios visus mokinius ilgam „įtraukė“ į sportinio azarto, varžybų ir geros nuotaikos sūkurį. Trečiokai ir ketvirtokai „susikovė“ kvadrato aikštelėje. Paskui mažieji sportininkai galėjo rungtis  individualiose rungtyse, todėl po šventės visi dalinosi įspūdžiais, buvo gerai nusiteikę ir sutvirtėję, o svarbiausia – nebuvo pralaimėjusių, nes visi dalyviai buvo pagirti ir apdovanoti.

                                                                                      Pradinių klasių mokytoja Laima Jurčiukonienė