Susitikimas su ugniagesiais gelbėtojais

Birželio 7 dieną Simno gimnazijos pradinukai vyko prie Giluičio ežero, kur susitiko su svečiais iš Alytaus priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ir Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos. Ugniagesiai gelbėtojai ir medikas mokiniams papasakojo apie dažnai įvykstančias nelaimes ir paaiškino, kaip žmonės netinkamai elgiasi jų metu. Svečiai mokė, kaip reikėtų elgtis įvykus nelaimei gamtoje arba vandenyje, suteikė žinių ir įgūdžių, kurie padės priimti teisingus sprendimus ir užtikrins tinkamus veiksmus krizinėje situacijoje.

Mokiniai sužinojo apie pirmosios pagalbos teikimą, gaivinimo algoritmą ir praktiškai mokėsi gaivinimo technikos, kaip reikėtų teisingai paguldyti nukentėjusį žmogų į stabilią šoninę padėtį.

Džiaugiamės, kad mūsų mokiniams rūpi žmogaus sauga – paskaitos metu visi buvo atidūs, susidomėję. Tikimės, kad nė vienam nereikės pritaikyti praktikoje išgirstų patarimų. Svarbu žinoti, kaip išvengti pavojų, tragiškų įvykių ir tinkamai elgtis.

 

Pradinių klasių mokytoja L. Kučinskienė

klasių mokytoja L. Kučinskienė