Jaunučių choras „Dzūkų dainų ir šokių“ šventėje

Birželio 9 dieną  Alytuje vykusi „Dzūkų dainų ir šokių“ šventė jau penktąjį kartą sukvietė kolektyvus ne tik iš visos Dzūkijos, bet ir iš Lietuvos bei užsienio. Joje dalyvavo jaunučių, jaunių ir mišrūs chorai iš  Alytaus, Varėnos, Lazdijų, Druskininkų, Vilniaus, Punsko ir net Austrijos. Kartu su visais dalyvavo ir Simno gimnazijos jaunučių choras, vadovaujamas mokytojos Giedrės Petkevičienės. Chorams akomponavo Didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų bataliono Sausumos pajėgų orkestras, vadovaujamas Viktoro Ščetilnikovo, ir Lina Abromavičienė. Jau tradicine tampančioje šventėje skambėjo daug gražių dainų apie Lietuvą, jos nuostabią gamtą, gimtąjį Alytų ir paprastą žmogų. Taip pat šoko jaunučių ir  jaunuolių šokių kolektyvai iš Alytaus, Santaikos, Miroslavo, Merkinės, Varėnos, Druskininkų, Vilkaviškio,  Marijampolės. Džiaugiamės buvę šios šventės dalimi!