Pergalingi poezijos konkurso ,,Pavasario balsai“ atgarsiai Simno gimnazijoje

Kasmet per Lietuvą nuplasnoja poezijos paukštė, aplankydama miestus ir miestelius, pradžiugindama gražiausiomis eilėmis poezijos mylėtojus. Lietuvos maironiečių draugija jau daugiau nei 25-eri metai organizuoja šį konkursą, skatindama jaunimą, o ypatingai maironiečių organizacijos narius, kurti, skaityti poeziją, drąsiai skleisti savo talentą kūryboje.

Džiugi žinia šįmet pasiekė ir Simno gimnazijos kolektyvą: maironietė, III ag klasės moksleivė Roberta Kvederavičiūtė, dalyvavusi Respublikiniame ,,Pavasario balsų“ poezijos konkurse, laimėjo II vietą ir gavo profesorės Vandos Zaborskaitės premiją. Su ja 2019-iais metais ,,Pavasario balsų“ konkurso laureatėmis dar tapo: Kauno Maironio universitetinės gimnazijos ir Ariogalos gimnazijos moksleivės.

Sveikiname Robertą, džiaugiamės jos sėkme, linkime kurti ir kilti drauge su poezijos mūza!

 

 

                                                                              Simno gimnazijos maironiečių vadovė

Laima Žemaitienė