Simno gimnazijos futbolo komanda trečia šalyje

Šių metų „Golo“ sezone U-13 amžiaus grupėje dalyvavo 122 komandos. Į didįjį finalą pateko 10 apskričių

nugalėtojų: Ramygalos, Simno, Telšių, Vilkaviškio, Klaipėdos, Tauragės, Šiaulių, Utenos, Jiezno ir Grigiškių komandos, kurios burtų keliu buvo suskirstytos į dvi grupes.

Birželio 6 dieną, nepaisydami kaitros, Kaune Nacionalinės futbolo akademijos aikštyne vykusiuose finaluose narsiai varžėsi jaunieji futbolininkai. „A“ grupėje abi pergales iškovojo Ramygalos, „B“ grupėje – Šiaulių Rėkyvos gimnazijų komandos. Kiti du pusfinalio dalyviai paaiškėjo po papildomų faktorių: Simno komanda dėl geresnio įvarčių santykių aplenkė Telšių V. Borisevičiaus gimnaziją, o Utenos Vyturių progimnazija – Tauragės M. Mažvydo progimnaziją dėl geresnio tarpusavio rezultato.

Pusfinalyje Rėkyvos moksleiviai įrodė pranašumą prieš Simną 2:0, o Ramygalos ir Utenos komandų akistatoje (1:1) prireikė baudinių, kuriuos tiksliau smūgiavo Panevėžio rajono atstovai.
Rungtynėse dėl trečiosios vietos simniečiai užtikrintai 4:1 įveikė uteniškius.
Finale Ramygalos komanda įvartį įmušė pirmoji, vėliau dukart pasižymėjo Rėkyvos komanda, bet

paskutinę minutę smūgiu iš toli „išplėšė“ lygiąsias bei teisę mušti baudinius, bet čia geriau sekėsi ramygaliečiams.

Visos komandos dalyvės buvo apdovanotos futbolo aprangomis, kamuoliais, diplomais ir „saldžiomis“ dovanomis. Garbingo žaidimo žaidėjai įvertinti asmeniniai prizai, o komandos prizininkės – medaliais ir taurėmis.

Simno komandoje „Golas“ U-13 garbingo žaidimo (fair play) apdovanojimą gavo Laurynas Rutkauskas. Mūsų gimnazijos komandoje rungtyniavo: Mantas Matulevičius, Mantas Viselga, Natas Radzevičius, Laurynas Rutkauskas, Gytis Mickevičius, Ernestas Burneika, Gabrielius Ališauskas, Tomas Kirkliauskas, Agnė Sorakaitė, Kornelija Zinkevičiūtė, Gabrielė Damukaitė ir Paulina Žukauskaitė.

 

 

 

Kūno kultūros mokytojas Juozas Bagdanavičius