„Valgau sveikai – gyvenu linksmai“

Labai karštą trečiadienį Simno gimnazijos pradinių klasių mokiniai su mokytojomis organizavo netradicinio ugdymo dieną „Valgau sveikai – gyvenu linksmai“, kurios metu dalyvavo įvairiose veiklose: gamino sveiko maisto ir gėrimų plakatus, Sveikatos centro atstovė Agnė mokiniams ne tik papasakojo apie vandens naudą, bet ir  davė paragauti įvairių „rūšių“ vandens: su citrina ir  apelsinais, natūralaus mineralinio vandens, su daug mineralų, šaltinio vandens. Mokiniai patys gaminosi sveikuoliškas salotas, mišraines bei vaisių kokteilius. Pradinukai sužinojo „Žaliojo“ kokteilio, kurį galima valgyti pusryčiams, receptą. Daugeliui „degustatorių“ toks sveikuoliškas kokteilis labai patiko, todėl norėjo jo ragauti vėl ir vėl. Kadangi netradicinės dienos temoje yra  ir frazė „…gyvenu linksmai“, mergaitės ir berniukai rungėsi linksmose estafečių rungtyse: lauke žaidė „X ir 0“, šokinėjo maišuose, rankų taiklumą išbandė žiedų mėtymo varžytuvėse, o stiprumą – batų metimo rungtyje.

Nors ir buvo labai karšta, visiems pradinukams patiko netradiciškai praleista diena, nes sužinojo naujos informacijos, paragavo ir patys išmoko pasigaminti sveikuoliško maisto, drauge žaidė ir smagiai bendravo.

Pradinių klasių mokytoja Eglė Minevičė