Savo gimnaziją mylime ne žodžiais, o darbais!

 Birželio 11-ąją Simno gimnazijoje organizavome Gimnazijos dieną. Veiklas pradėjome kieme, kur visi – mokytojai ir mokiniai – sudarėme „gyvą širdį“, taip išreikšdami meilę savo antriesiems namams, ir įsiamžinome nuotraukoje. Paskui pasiskirstę į grupes, atlikome įvairias veiklas: gaminome priemones pradinių klasių mokiniams ir stalo žaidimus anglų kalbos pamokoms. Įrengėme sveikatingumo (Kneipo) taką, pagaminome lauko žaidimą „Boružėlės“, pasiuvome pagalvėles, kurias naudosime lauko klasėje. Taip pat atnaujinom e paveikslus, papuošėme gimnazijos fojė ir lauko dirbtuvių sieną piešiniais. Džiaugiamės, kad šios dienos ugdymo veiklos buvo įdomios ir pagamintos priemonės pagyvins darbą pamokose. Gimnazijos erdvės pagražėjo, todėl tikime, kad mokiniai labiau jas  saugos, neniokos, nes patys viską kūrė.

Anglų kalbos mokytoja  Rasa Ručienė