Gimnazistai dalyvavo programos „Jaunimas Gali“ sezono uždarymo šventėje

gali“ I-ojo sezono uždarymo šventė. Jaunuoliai išbandė jėgas krepšinio, futbolo bei lėkščiasvydžio varžybose. Gyvenimiškų įgūdžių mokytis ir rinkti 7 čempiono įrankius – neleisdami atsipalaiduoti – padėjo: JAV Ambasada, JAV kadetai savo įdomiais iššūkiais, Acro iš Kauno bei mindfullness meistrai susikaupimo pamokomis, Orienteering sporto federacija bei jaunųjų gydytojų asociacija. Simno gimnazistai taip pat dalyvavo vaikinų ir merginų futbolo,  merginų krepšinio 3×3 varžybose ir visose gyvenimiškų įgūdžių veiklose. Futbolo komanda laimėjo pirmą vietą, o merginos ir futbolo, ir krepšinio varžybose užėmė antrąsias vietas. Visos komandos buvo apdovanotos atminimo medaliais. Jaunuoliai ne tik puikiai praleido laiką, bet ir susirado naujų draugų. Treneriai galėjo pabendrauti su programos įkūrėjais – Kazickų šeimos nariais. Visi džiaugiamės, kad dalyvaudami programoje ne tik įdomiai ir prasmingai praleidome laiką, bet ir sukaupėme patirties, todėl nekantriai lauksime kito sezono!

Danutė Gudaitienė

Simno gimnazijos kūno kultūros mokytoja