Mokslo ir žinių šventė

Rugsėjo 2 dieną Simno gimnazijoje ir visame mieste  buvo juntamas mokinių šurmulys: mokytojai, mokiniai ir jų tėveliai šventė naujų mokslo metų pradžią. Šventė prasidėjo Simno Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčioje, kur buvo aukojamos šv. mišios už Simno gimnazijos, Simno specialiosios mokyklos ir  Alytaus profesinio rengimo centro skyriaus Simno žemės ūkio mokyklos bendruomenes. Po mišių šventė „persikėlė“ į Simno kultūros centrą, kur visų mokyklų mokiniai, jų tėveliai ir mokytojai dalyvavo šventiniame koncerte.

Šventėje dalyvavo Alytaus r. savivaldybės administracijos direktorė Gintarė Jociunskaitė, gimnazijos mokinius šventės proga pasveikino Simno seniūnijos seniūnas Vladas Čeponis, LR Seimo narys Laurynas Kasčiūnas.

Simno gimnazijos direktorius Evaldas Jakubavičius visiems palinkėjo darbštumo, kūrybiškumo, susitelkimo siekiant gerų rezultatų bei užsibrėžtų tikslų.

Šventės svečiams Simno gimnazijos mokiniai deklamavo, dainavo, smagiai pašoko.