Jaunųjų maltiečių pamoka: dėkoti, džiaugtis, dovanoti

Rudens nuspalvintoje gamtos didybėje spalio 1-ąją minime Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną. Ta proga Alytaus rajono Simno gimnazijos jaunieji maltiečiai skubėjo pasveikinti ir pradžiuginti Simno seniūnijoje gyvenančius senolius.

Kiek nedaug tereikia: aplankyti, apkabinti, nusišypsoti, pasakyti gerą žodį, palikti kuklią dovanėlę, įvertinti ir kartu pasidžiaugti bendryste. O jei dar gebame išklausyti apie tai, kas senoliams brangu ir šventa, suprantame, kad bendravimas yra abipusė dovana, kurios esmė – dėkoti, džiaugtis drauge ir dovanoti. Kasdienybė virsta švente, nes nuoširdi bendrystė „sėja“ širdyse meilę, švelnumą… Dėkodami ir bendraudami, dovanodami vieni kitiems abipusę pagarbą ir meilę, pasijuntame laimingesni ir turtingesni – tokiais mažais žingsneliais, keičiame pasaulį – džiaugėsi Simno jaunieji maltiečiai.

 

Simno jaunųjų maltiečių

vadovė   L. Žemaitienė