Alytaus rajono moksleivių futbolo varžybos

Spalio mėn. 16 dieną Simno gimnazijos stadione vyko Alytaus rajono 2019–2020 m. m.  moksleivių

futbolo varžybos. Rungtyniaudamos pogrupiuose, komandos išsiaiškino, dėl kokių vietų rungtyniaus.

Rungtynėse dėl penktos vietos Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazijos komanda baudinių pagalba rezultatu 2:0 (pagrindinis rungtynių laikas –1:1) įveikė Butrimonių gimnazijos žaidėjus. Trečią vietą lengvai iškovojo Daugų Vlado Mirono gimnazijos komanda, 9:1 „sutvarkiusi“ Simno gimnazijos II komandos futbolininkus.

Finale Simno gimnazijos I komandos žaidėjai gana lengvai (4:0) įveikė Daugų Vlado Mirono Alovės pagrindinio ugdymo skyriaus komandą.

Simno gimnazijos komandų žaidėjai lanko NVŠ programos „Vaikų užimtumas sportinių žaidimų pagalba“ užsiėmimus.

Simno gimnazijos direktorius Evaldas Jakubavičius prizininkams įteikė taures, medalius, diplomus.

Naudingiausiai žaidusiems komandų žaidėjams: Laurynui Rutkauskui ir Gabrielei Damukaitei iš Simno, Eiminui Kurapkai iš Daugų, Pijui Česoniui iš Butrimonių, Kajui Rutkauskui iš Alovės ir Arminui Martišiui iš Krokialaukio – buvo įteiktos statulėlės.

Varžybas finansavo Alytaus rajono savivaldybė.

 Fizinio ugdymo mokytojas metodininkas Juozas Bagdanavičius