Ikimokyklinio ugdymo skyriuje „Skrybėlėtas rudenėlis“

Apniukusį spalio 17 dienos rytą linksmai nusiteikę, pasipuošę skrybėlėmis Simno gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus auklėtiniai sugužėjo į salę. Padedami auklėtojos Natalijos Kuraitienės, muzikos vadovės Aldonos Mocevičienės bei kitų grupių auklėtojų ugdytiniai paruošė pasirodymą, kurio metu dainavo daineles apie rudenėlį, šoko ratelius, deklamavo eilėraščius apie daržovių puotą bei daržo sargę Kaliausę. Ugdytinių mamytės ir tėveliai paruošė rudens gėrybių parodėlę, kuri veikė visą savaitę. Joje buvo galima pamatyti tikrų meno kūrinių iš daržo gėrybių: rudeninių puokščių, namelių iš moliūgų, mašinų iš cukinijų. Buvo ir iš miško atbėgusių „pabaisiukų“, daug kitokių grožybių, kurios po vasaros karščių džiugino akį tardamos – ruduo juk nėra toks liūdnas, bičiuli!

                      Renginio tikslas: smagiai nuteikti ugdytinius ir padėkoti rudenėliui už jo gėrybes, vaišes ir grožį. Dėkojame ir visiems tėveliams už pagalbą organizuojant parodėlę.

Auklėtoja N. Kuraitienė